Sabah Yatak Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak 1983 yılında temellerini Çorlu Tekirdağ’da attığımız 26.000 m2 fabrikamız, İstanbul Merkez Ofis bünyesindeki 100’e yakın çalışanı ve deneyimli üretim ve ar-ge ekibimiz ile uyku deneyimini dünya standartlarına taşıma hedefimizi her geçen gün daha yükseğe taşıyoruz.

İnsan sağlığına verdiğimiz değer ve kaliteli üretim konusunda gösterdiğimiz hassasiyetle ilmek ilmek dokuduğumuz Sabah Yatakları’nın fabrikasından çıkan her ürünün bugün sadece Türkiye’nin değil dünyanın da önde gelen zincir otelleri tarafından da tercih edilmesi, üretimlerimizin %52' sini yurt dışına ihraç ediyor olmamız da Türk yatak sanayinin önemli bir kuruluşu olduğumuzun göstergesi...

Bizler için gelişimin, yeniliğin ve bu yolda keşfetmenin asla bir sonu yok...

İşte tam da bu yüzden, yurt dışından aldığımız talepler doğrultusunda markamıza yakışır bir ürün sunma, hem de Türkiye’yi yepyeni bir uyku deneyimi ile tanıştırma arzusu ile Amerika başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinde bir trend haline gelen rollpack yatak sisteminden ilham alarak Macaw markasını yarattık...

Yaklaşık 4 yıldır devam eden süreçte uzman üretim/imalat kadromuz ile birlikte yürüttüğümüz ar-ge çalışmaları sonucunda geliştirdiğimiz makine parkuru ile Avrupa standartlarında üretimlerimizi yaparken, Sabah Yatakları’nın üretim teknolojisinden faydalandık. 1983’ten bu yana hiç kaybetmediğimiz motivasyon ve heyecanla yenilikçi uyku deneyiminin peşinde Macaw için seçtiğimiz her malzemenin tamamen doğal olmasına özen gösterdik.

Sizlerden aldığımız güven, memnuniyet, olumlu geri dönüşler ve istekleriniz doğrultusunda Sabah Yatakları’nın geniş ürün yelpazesine farklı özelliklerde yatak ve baza çeşitleri, bu ürünleri tamamlayan yatak başlıkları, fonksiyonel ilave yatak alternatifleri ve yatak üst tekstili üretimini de ekleyerek müşteri mutluluğunu en üst seviyede tutmayı başarmanın gururunu yaşıyoruz.

Şimdi ailemize yeni eklenen markamız Macaw Yatakları ile hem sizler hem de Sabah Yatakları için dünyaya açılan yeni bir hikayenin daha kahramanı olmaktan mutluluk duyuyor sizleri de bu benzersiz uyku deneyimine davet ediyoruz.